Jono Meko vizualiųjų menų centras pristato Lietuvoje mažai žinomo JAV nepriklausomo kino atstovo Adolfo Meko (1925–2011) gyvenimo ir gana plačios, nedemonstruotos kūrybos retrospektyvą. Lapkričio 27 d. 13 val. Bard koledžo (JAV) profesoriaus John Pruitt Vilniaus dailės akademijoje (Maironio g. 3) skaitys paskaitą „Adolfas Mekas: komiškas Amerikos nepriklausomo kino ikonoklastas“. 18 val. Jono Meko vizualiųjų menų centre (Gynėjų g. 14) bus atidaryta paroda „Visa tai ne sapnas: Adolfo Meko gyvenimas ir kūryba“, atidaryme dalyvaus Adolfo Meko žmona Pola Chapelle ir prof. John Pruitt.

Foto paroda – tai Adolfo Meko šeimos nuotraukos, profesinio gyvenimo akimirkos, kadrai iš kino filmų. Atskirai pristatomi 1996–2003 Bardo koledže skaitytų paskaitų video įrašai, taip pat  kolegų, mokinių atsiminimų apie Adolfą Meką video įrašas.  JMVMC  kino salėje bus demonstruojami Adolfo Meko mokinių trumpo ir pilno metražo kino ir animaciniai filmai.

Retrospektyvą papildo atskira Adolfo Meko ir jo mokinių pilno metražo kino filmų peržiūra Šiuolaikinio meno centro kino salėje. Paroda ir kino peržiūros bus perkeltos į Kauną ir Klaipėdą.

Reklama

Komentuoti

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: